Wczoraj wystap.pl stuknęła 18-a „miesięcznica” (w staropolszczyźnie: półtora roku) i PT Czytelnicy sami z tej okazji przygotowali prezent. 16 grudnia po raz pierwszy liczba odwiedzin w ciągu miesiąca przekroczyła 10 tysięcy. Od paru miesięcy wyraźnie zmierzała do tej granicy – najpierw 7, 8 potem 9 tysięcy… No i wreszcie pękło 10. Utrzymuje się tendencja, że 60% to nowi Czytelnicy a 40% – powracający czyli cały czas rośnie zasięg oddziaływania.

Sakrament apostazji leży i gnije a ci, którzy go stworzyli i przez sześć lat propagowali nie mają teraz odwagi powiedzieć „przepraszamy”. Nie będziemy jednak spoczywać na laurach – przed nami jeszcze wiele roboty w czyszczeniu tej stajni Augiasza.

Facebook Comments

Website Comments

 1. Sławek
  Odpowiedz

  hehe tak więc do roboty Maciek ,a ja systematycznie będę sprawdzal postępy 🙂

  Pozdrawiam

 2. .wu
  Odpowiedz

  Gratulacje i byle do przodu! 🙂
  BTW. Udałem się na jeden z portalików apostatycznych a tam „IV Ogólnopolski Zjazd Apostatów”… lekkie WTF – ja chcę wystąpić z sekty a nie wstępować do następnej…

 3. admin
  Odpowiedz

  Tak, to znany problem. 🙂 Ogólnopolskie Zjazdy Apostatów w starych dobrych czasach rozkwitu sakramentu apostazji służyły pieczeniu kiełbasek. Jednakowoż idą święta – można mieć kiełbasę bez zjazdu a po wystąpieniu po włosku smakuje nawet lepiej!

 4. .wu
  Odpowiedz

  Podoba mi się ich forum – nawet czytać bez rejestracji nie można, a po rejestracji wysłany post i tak musi być moderowany — wolność słowa jak za komuny czy tam w innym KK… litości. 😉

 5. Zbigniew
  Odpowiedz

  Życzę dalszych sukcesów dla Wystąp.pl!
  Dla mnie kościelne święta to czas kiczu i hipokryzji! Udaję się na wewnętrzną emigrację!
  Dla mnie najważniejsze jest unieważnienie chrztu!
  Pozdrawiam.

 6. admin
  Odpowiedz

  @wu
  czytać bez rejestracji nie można
  Można! Ja tak czytam i mam w nosie ich banowanie. Trzeba w Firefoksie -> Narzędzia -> ustawić -> Googlebot 2.1 i można wchodzić jak w masło.
  @Zbigniew
  Dla mnie najważniejsze jest unieważnienie chrztu!
  To już tylko Pański problem…

Post a comment