Liczba wątków w ukrytym dziale „Mod” forum apostazja.pl doszła do 70-iu. Jeszcze parę dni temu było 69. Łatwo je policzyć, bo w stopce podawana jest łączna liczba (1657) a suma wątków „jawnych” to 1587. Czyli – wiedz, że coś się dzieje. A w wątkach „jawnych” jak zwykle wieje potworną nudą – gadki o niczym (jeśli nie liczyć zaciętej obrony Świętej Instrukcji Apostatycznej) i od czasu do czasu zawita nowy Kandydat na Apostatę Kanonicznego. Tak jakby nikogo to nie obchodziło. A przecież są tam nie tylko wątki porządkowe i administracyjne, ale także wszystkie dyskusje o planach i strategii – to wszystko, co jest potem podawane do wierzenia tak jak akcja „Tydzień Apostazji”. Do tego wyższego poziomu nie było żadnych wyborów! „Środowisko pół miliona polskich apostatów” (nie licząc krasnoludków) reprezentuje Grupa Trzymająca Władzę! To nie jest nawet strona stowarzyszenia apostatów, które miało powstać i już nie powstanie. I ciemny lud to kupuje! Apostaci uciekając z Kościoła w którym mogli chociaż śpiewać trafiają do „środowiska” w którym można tylko poczytać banialuki i dowcipy, bo o reszcie decyduje sześć osób. A z Radia „Maryja” to się śmieją!

Facebook Comments

Website Comments

 1. Zbigniew
  Odpowiedz

  Informacja! Nasiliły się w Polsce ataki z ambon hierarchów Kościoła katolickiego na obywateli polskich o innym światopoglądzie niż katolicki. Abp Józef Michalik: „Naród musi się poderwać, aby nie zniszczono korzeni chrześcijańskich Polski”. Abp Andrzej Dzięga: „Prawo Boże jest nad prawem państwowym”. Takie przykłady można mnożyć! Dzieje się to pod egidą dyskryminacji i gettoizacji w Polsce katolików i ich duszpasterzy. Jeżeli będziemy bierni to w Polsce będzie darmowe światło, ale od stosów!
  Pozdrawiam.

 2. Antek_Ptok
  Odpowiedz

  Widzę, że głównym motywem tej strony jest nie tyle występowanie z kościoła co atakowanie – apostazja.pl! Nadal nie wiem – mimo rady admina by przeczytać dział „Wystąp z Kościoła” – ile osób tak naprawdę skutecznie wystąpiło z kościoła proponowaną tu metodą świecką? Wiem natomiast, że to już „Smutny koniec apostazja.pl” i czytam też „70 tajnych wątków”…

 3. Antek_Ptok
  Odpowiedz

  Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. 🙂 No nic, pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku życzę!

 4. Tomasz
  Odpowiedz

  @Antek
  Jakbyś uważniej czytał to dotychczasowych potwierdzonych „wystąpień po włosku” było 6, reszta (wesołe pół miliona) to szopka kościelna ze świadkami.

  prośba @admin
  Czy można ograniczyć posty nt. apostazja.pl/info do tych najbardziej istotnych? Ponieważ, jak Antek zauważył, ich liczba oraz wymowa może świadczyć o niezdrowej manii.

  pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów w Nowym Roku!

  • admin
   Odpowiedz

   @Tomasz
   Myślę, że to są najbardziej istotne… Wszystko co było do powiedzenia jest w raptem dwóch wpisach!

Post a comment