Bojowniczka z „i 3” właśnie otrzymała ważny list z Biura GIODO. Nasz ulubiony minister pisze przez urzędniczkę, że wstrzymuje umarzanie skarg na parafie do napłynięcia uzasadnienia w sprawie, którą przegrał w Naczelnym Sądzie Administracyjnym (patrz: „Wystap.pl 4 ? GIODO 0 WYGRALIŚMY WOJNĘ POLSKO-WIEWIÓROWSKĄ„, 5 kwietnia 2013). Trudno powiedzieć której z czterech – prawdopodobnie chodzi o wszystkie cztery a decyzja zapadnie dopiero po ich porównaniu i analizie.

Smaczku listowi dodaje fakt, że skarga na „pierwsze umorzenie” w tej sprawie wpłynęła… 9 listopada. GIODO powinien więc wydać tę decyzję… w grudniu a wyda pewnie w czerwcu. Widocznie Biuro GIODO doszło do słusznego skądinąd wniosku, że im dłużej tym lepiej.

wstrzymali umarzanie

Facebook Comments

Website Comments

 1. Immanuel
  Odpowiedz

  Nie dodano – minister Wiewiórowski myśli, jaką teraz przyjąć praktykę omijania prawa, aby nienaruszając wyroków NSA, umarzać skargi na duchownych stawiających się bezkarnie ponad prawem. Podpowiadam!!! Grę w trzy kubki należy zamienić na grę w trzy karty. Wtedy zabawa w ciuciubabkę w WSA nie straci nic na wartości, a nie związaniej prawomocnymi orzeczeniami NSA Sędzi Dąbrowskiej nie odbierze się prawa do niezawisłości i niezależności w wydawaniu wyroków.

  • admin
   Odpowiedz

   A może tak?

   Witamy na kolejnym losowaniu sędziów do dwudziestej trzeciej sprawy o „i 3″… Nad bezpieczeństwem losowania czuwać będą Pan Prezes Chlebny, ksiądz doktor Józef Kloch i Pani Dyrektor M… W koszyku znajduje się osiemnaście kulek z nazwiskami sędziów naszego sądu… Podchodzi Sierotka Marysia. Marysiu, zamieszaj skarbie, tak, rączką zamieszaj, dobrze… I pierwsza kulka! Jest! Sprawdzamy… Pani Sędzia Ewa Grochowska-Jung, doświadczona w oddalaniu. Duży cios dla pana skarżącego, GIODO może wygrać! Marysiu, zamieszaj rączką, tak… bardzo dobrze. Druga kulka skarbie. Jest! Uwaga, otwieram! Pan Sędzia Andrzej Kołodziej, również doświadczony w oddalaniu skarg na GIODO. Wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej raczej będzie korzystny dla Generalnego Inspektora. I zaraz się dowiemy kto będzie przewodniczącym składu sędziowskiego. Marysiu, zamieszaj kulki kochanie… tak, dobrze… I wyciągamy! Mamy nazwisko przewodniczącego składu! Uwaga, uwaga… Pani Sędzia Iwona Dąbrowska!!! Niesamowity zbieg okoliczności! Pani Sędzia Dąbrowska ma prywatny cmentarz na Służewcu. Następuje narada… Pani Sędzia Dąbrowska kiwa głową. Tak, już mamy wyrok! Dwudziesta trzecia skarga na GIODO oddalona ponieważ umorzenia z powodu „i 3” były zgodne z prawem a konkretnie z „i 3”. Marysiu, co się stało skarbie? Czemu płaczesz?
   – Bo gorące były.

 2. admin
  Odpowiedz

  Ciekawostka – pozostali otrzymali bardziej oszczędną w słowach wersję Pani Dyrektor Moniki Krasińskiej. Czyli BGIODO nawet jednej wersji tego samego pisma nie utrzymało…
  Źle się dzieje w państwie wiewiórowskim.

Post a comment