Osławiona instrukcja Serzycki-Budzik była dotychczas znana w wersji online i w formie pdf-a (broszurze). To czym Biuro GIODO się nie pochwaliło to to, że została opublikowana w wydawnictwie ciągłym z numerem ISSN. Co jest ważne, bo dzięki temu można ją cytować. Zainteresowany nie był oczywiście „Wędkarz Polski”. Instrukcja wylądowała w Aktach Konferencji Episkopatu Polski – organie urzędowym KEP-u – numer 16/2009, ss. 53-59. Pan Minister może wziąć go ze sobą kiedy będzie jechał do Nadarzyna załatwić instrukcję, tfu – zalecenia, z następnymi w kolejce po Cerkwi Świadkami Jehowy.

[download id=”176″]

Facebook Comments

Website Comments

 1. Immanuel
  Odpowiedz

  Ten człowiek nie ma ani ambicji ani honoru. Że też takich wybierają na kolejnych GIODO. Widzi co się dzieje i on z kolejnymi sektami podpisuje umowy instruktarzowe jak mają kiwać ludzi. Na takie działania ma czas, ale wydać decyzję terminowo, to już nie ma czasu. No ale wiadomo kto siedzi na tronie – nie ma wątpliwości żadnych.

 2. Darek
  Odpowiedz

  Położyła mnie na łopatki odpowiedz na pytanie nr 9. Petenta obejmuje polskie prawo do momentu w którym przepisy prawa kanonicznego łaskawie mu na to pozwalają. 🙂

 3. Darek
  Odpowiedz

  I chwała Wam za to. 🙂 Mam nadzieje że w przyszłości i ja dołożę do tej sprawy swoją cegiełkę.

Post a comment