Informuję, że 28 września wysłałem do Prokuratora Generalnego zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa niedopełnienia obowiązków – przez co Skarb Państwa stracił miliardy złotych – przez czterech premierów: Marka Belkę, Kazimierza Marcinkiewicza, Jarosława Kaczyńskiego i Donalda Tuska. Treść zawiadomienia poniżej.

[download id=”73″]

Facebook Comments

Website Comments

 1. trasz
  Odpowiedz

  Tu bym uważał. Publiczne „składanie zawiadomień o możliwości przestępstwa” to ostatnio domena biedaków z psychiatryka24, więc trochę się z tamtymi kręgami – i tamtejszym stanem umysłu – kojarzy. Poza tym, co właściwie można zrobić, poza przykładnym ukaraniem paru osób? Zrenacjonalizować wyłudzone przez Kościół mienie?

 2. paweu
  Odpowiedz

  Nie do końca poprawnie sformułowany wniosek (moim zdaniem). Oficjalnie premierzy nie byli zaangażowani, ale już członkowie Komisji Majatkowej, rzeczoznawcy – tak. Zlecajacy czyli kler – potencjalnie tak. Rozwiązaniem powinno być stowrzenie zobowiazania świętego sedesu finansowego na rzecz Skarbu Państwa na kwotę różnicy między ceną rynkową a wyceną „rzeczoznawców” i odebranie licencji tym ostatnim.

 3. admin
  Odpowiedz

  @paweu
  W tym piśmie chodzi o coś innego. O to, że premierzy nie doprowadzili do zmiany „ustawy Rakowskiego” chociaż mogli i powinni.

Post a comment