Skończyliśmy liczyć na palcach! Pewna pani skorzystała z formularza i procedury wystap.pl i dopisało jej szczęście w Parafii rzymskokatolickiej pw. św. Katarzyny i Opatrzności Bożej w Jastrzębiu Zdrój. I to jak! Proboszcz zachował się naprawdę wyjątkowo porządnie i wysłał nie tylko sam uaktualniony odpis aktu chrztu (jak inni), ale prawdziwy list przewodni. Ksiądz jest naprawdę klasą sam dla siebie – i ukłonić się można i samochód popchać i używany kupić też. Tymczasem Episkopat dąży do czegoś dokładnie odwrotnego – do walki politycznej z Państwem o strefę wpływów. Póki co ma po swojej stronie GIODO, sąd, zawodowych apostatów, Ruch Palikota i „Fakty i Mity”. My mamy tylko rację, prawo i dziesięciu porządnych proboszczów. Oto relacja samej bohaterki:

Skorzystałam z zawartych na stronie gotowców czyli oświadczenia o wystąpieniu z Kościoła katolickiego i dziś otrzymałam informację, iż dokonano adnotacji w księdze chrztów o wystąpieniu z KK. Wraz z tą informacją przesłano mi także kopię aktu chrztu. Dziękuję za pomoc.

Oto te pisma:

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że proboszcz należy do Archidiecezji Katowickiej – tej samej, która wynajęła jednego z najbardziej zaufanych ludzi Kościoła do walki z Robertem Biniasem!

Facebook Comments

Website Comments

Post a comment