Admin & ZeteS

Warszawski WSA z Biura Przepustek (do NSA) przekształcony został ostatnio w kolekturę Toto-Lotka (patrz: „Kompromitacja WSA w Warszawie: co sędzia to wyrok„, 19 kwietnia 2013). ?Nasz Skarżący? w sprawie II SA/Wa 101/13 (rozprawa planowana na 28 maja) postanowił ograniczyć wpływ na ?wyniki losowania? czynników niesprzyjających (przynajmniej tych znanych z nazwiska) i skierował do WSA poniższy wniosek. Trzyosobowemu składowi rozstrzygającemu o losach niniejszego wniosku na niejawnym posiedzeniu doradzamy jego odrzucenie, bowiem stanowi oczywisty zamach na ?niezawisłość? wymienionych sędziów.

Pozdrawiamy cały warszawski WSA, a szczególnie sędziów ?niezawisłych od logiki i ustawowych zapisów?. Numerem jeden na naszej liście jest bezapelacyjnie Pani Sędzia Iwona Dąbrowska. Z siedmioma oddaleniami skarg na GIODO w sprawie w której sam GIODO zwątpił we własną impotencję – w tym dwiema jako przewodnicząca składu orzekającego, czterema jako sprawozdawca i jedną znając orzecznictwo NSA – jest nie tylko rekordzistką sądu, ale zasłużyła na miano sędziego do zadań specjalnych.

pani Dąbrowskiej już dziękujemy

[download id=”223″]

Facebook Comments

Website Comments

 1. Arturbo
  Odpowiedz

  Teraz to dopiero padłem ze śmiechu, ale dobre, dobre… 😀
  Macieju z tego trzeba zrobić w FAQ pkt. 11.2 „Wniosek o wyłączenie następujących sędziów:


   • Arturbo
    Odpowiedz

    To może w ramach eksperymentu od razu zaproponować WSA np. 300 zł za ścieżkę ekspresową z sędziami których proponuje skarżący. I dla równowagi niech to sąd nam płaci jak rozprawa za rok a w składzie ma być pani Iwona. 😉

    • admin
     Odpowiedz

     Wiesz, 200 zł jest samego wpisowego także proponujesz 100 zł za wybranie swojego składu. Myślę, że tak tanio to nawet sybiracy nie mają.

     • Arturbo

      Oj tam, oj tam… kupią nie kupią potargować można. Po za tym w telewizji mówili, że jakiś kryzys mamy…. dzisiaj daje 300 jutro już tylko 250 za „przychylny zestaw”. 😉

     • admin

      Chyba „sprzedadzą”, bo to Ty chcesz kupić! 🙂
      No, pożartowaliśmy. Koniec fajrantu, wracamy do roboty.

  • ZeteS
   Odpowiedz

   Wniosek jak wniosek – czysto formalny. Fajne to może być zażalenie do NSA na jego spodziewane odrzucenie przez WSA :-). Zaczyna się sprzedawanie szerszej publiczności „bieżącej kuchni akcji”, co dotychczas z powodów strategicznych musiało pozostawać tajne.

Post a comment