Liczba odwiedzin wystap.pl przekroczyła 50 tysięcy. Średnio przy każdych odwiedzinach czytane jest 2,5 strony (stąd 126 tysięcy odsłon). Najpopularniejsza strona to bezapelacyjnie „wystąp z Kościoła„. Co ciekawe drugi pod względem popularności był wpis „Źródła dochodów Kościoła (i 1028 zł podatku rocznie)„, który zrobił furorę w sierpniu. Linki do wystap.pl znajdują się w dziesiątkach miejsc w sieci a najpopularniejsze źródła wejść to nieodmiennie facebook.com, forum.apostazja.pl, apostazja.info, google.pl i racjonalista.pl. Jarek z Robertem muszą się więc bardziej przyłożyć do kasowania linków, bo niewdzięczni apostaci przez nie włażą żeby się czegoś dowiedzieć. W tej chwili „witryny apostatyczne” to wydmuszki – ich użytkownicy i tak widzą co się dzieje a admini z uporem maniaka krzyczą na rzeczywistość, cenzurując wszelkie objawy niewiary w sakrament apostazji i banując heretyków. Krótko mówiąc, koledzy są na dobrej drodze do zostania sektą. Do rejestracji trzeba tylko sto osób więc mogą już zacząć zbierać podpisy.

Jeśli chodzi o lokalizacje użytkowników to zaskakująco dużo (prawie 3 tysiące) jest z Wielkiej Brytanii. W dalszej kolejności Niemcy, Włochy (za sprawą informacji UAAR), Francja, USA, Dania (?!), Czechy i Irlandia. Największe zaskoczenie to… 50 wejść z Kuwejtu.

Spośród polskich miast niekwestionowanym liderem zainteresowania jest Warszawa. Potem długo-długo nic i pozostałe największe miasta.

Budujące jest także, że znaczna część Czytelników odwiedza portal regularnie, zapewne czytając nowe wpisy.

Można powiedzieć, że wystap.pl melduje wykonanie zadania. Wszyscy, którzy chcieli wystąpić z Kościoła w sposób godny i bez apostazyjnego mambo-dżambo dowiedzieli się o tej możliwości. Reszta to już tylko kwestia wyboru.

Facebook Comments

Website Comments

 1. Immanuel
  Odpowiedz

  A będzie jeszcze więcej, bo prawdy nie da się ukryć. Coraz więcej osób widzi, że apostazyjne „czary mary fokus pokus” jest uwłaczające godności człowieka.

 2. Przemek_Szczecin
  Odpowiedz

  Tak, tak. Jak podrzuciłem im linka z odtrutką na tydzień (ich) apostazji….. to mi odpisali, że to SPAM!!!!! hahahahahaaaa – bo kazali dodać do linka komentarz…. tam za bardzo nie ma co komentować. 🙂 No cóż, kiedyś napiszę co myślę o „witrynach apostatycznych”.

 3. Deltar
  Odpowiedz

  Te wejścia z Kuwejtu i innych krajów mogą być moje. 🙂 Teraz nadaję z Niemiec, ale za chwilę to może być USA. 😉

Post a comment