No i po sprawie ZeteS przeciwko GIODO. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie nie zawiódł (Biura GIODO) i zgodnie z wczorajszą zapowiedzią oddalił skargę czyli GIODO nadal ma przyzwolenie sądu i Konferencji Episkopatu Polski na umarzanie skarg na parafie bez wyjaśnienia dlaczego („jakiego koloru jest zebra Wiewiórowskiego„). Wystap.pl wprowadziło przy okazji nowy sport narodowy – ogłaszanie jaki będzie wyrok a potem słuchanie go.

Tak to już jest w procesach politycznych – najpierw jest wyrok a potem rozprawa. Ma to tylko ten skutek uboczny, że Wojciech Wiewiórowski sam się przewrócił pod brzemieniem własnych sukcesów.

Facebook Comments

Website Comments

 1. admin
  Odpowiedz

  To wiadomo, tylko jak widzisz setny raz, że władza nie szanuje ani obywateli, ani prawa, ani siebie tylko dobre samopoczucie abp Józefa Michalika to przestaje być nawet śmieszne.

 2. Arturbo
  Odpowiedz

  Za jakieś 30 lat nieuczciwych urzędników, usłużnych sędziów, czarnych aparatczyków pozbawi się praw obywatelskich i odbierze emerytury a my za walkę z czarnym okupantem dostaniemy odszkodowania jak niedawno pewien senator. Historia lubi się powtarzać i z tego chociażby się śmieję. Co się martwisz, nadal robimy swoje i robić będziemy. Przynajmniej na razie, nikt nas nie chcą internować a moherowe patrole nie zaciągają do kurii na przesłuchania i podpisanie lojalki… 🙂

   • monika
    Odpowiedz

    20, 30 lat?? Cóż, dziękuję za szczerość!!! Dzięki temu przynajmniej przestanę śledzić ten portal i te wszystkie „wystąpieniowo-apostatyczne” akcje. Emocjonowanie się tym tematem nie ma dla mnie sensu, skoro rozwiązanie tego palącego problemu to jest tzw. melodia odległej przyszłości, nie zaś kwestia zmiany prawa w tej czy najpóźniej następnej kadencji sejmu. Działajcie sobie, skoro zostaniecie kiedyś politycznie wynagrodzeni. Kilkadziesiąt lat to nie jest perspektywa w moim życiu, abym miała czekać na legalne wystąpienie. Z poważaniem!

 3. Zbigniew
  Odpowiedz

  „Zdarzają się wypadki, że garbus garbusa położy na łopatki”. Polska to KICZ i katolicka dzicz!

 4. Button
  Odpowiedz

  Kilkadziesiąt lat to nie jest perspektywa w moim życiu, abym miała czekać na legalne wystąpienie

  Po pierwsze, te kilkadziesiąt lat to sarkazm ze strony Maćka co powinnaś zauważyć śledząc przebieg batalii wystap.pl o przestrzeganie prawa i Konstytucji do swobodnego wstępowania i występowania z Kościołów i jak się szacuje może to potrwać jeszcze najwyżej kilka lat.
  Po drugie, jeżeli nie poczekasz na to jak nazywasz legalne wystąpienie to ciekaw jestem co zrobisz? Wystąpisz nielegalnie czyli jak?
  Jak widzisz nie ma innej możliwości i czy chcesz czy nie i tak musisz poczekać aż inni za Ciebie i dla Ciebie to załatwią.

  • admin
   Odpowiedz

   Wystąpisz nielegalnie czyli jak?

   😀 Turlam Się Ze Śmiechu Po Podłodze

   Może jak wydamy jeszcze kilkadziesiąt tysięcy i poświęcimy kolejnych parę lat na walkę z Polską to Monika się na nas udobrucha.

  • monika
   Odpowiedz

   Nie rozumiesz co mogę zrobić zamiast „legalnego” wystąpienia? No po prostu nadal będę figurować w tym Kościele, w statystykach, mając krk bardzo w poważaniu. W sensie stricte zatem nie wystąpię jeszcze ileś tam lat, bo nie mogę, ale jestem jak najdalej Kościoła. W tym momencie już wolę to (i szlus na razie) niż skupianie się na użeraniu z nimi. Byłam skłonna się zaangażować głęboko, bo nie podejrzewałam, że to aż takie SF.

   Powodzenia panowie Syzyfy. Przynajmniej nie będę musiała czytać tych wszystkich sarkazmów i „subkulturowych” pierdółek nie do zniesienia dla zwykłego czytelnika.

 5. Zbigniew
  Odpowiedz

  Moim zdaniem sprawę należy skierować do Strasburga. Przedmiotem skargi do Trybunału w Strasburgu są zagwarantowane prawa w Europejskiej Konwencji Praw Człowieka i pogwałcone wskutek działań lub aktów władz publicznych. Przed wystosowaniem skargi należy wykorzystać wszystkie dostępne w Polsce środki prawne. Skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka należy złożyć przed upływem sześciu (6) miesięcy od wyczerpania krajowego toku postępowania! Adres i formularze są w Internecie!
  Amen.

  • admin
   Odpowiedz

   Ojejku jaka głęboka myśl. Tylko – bez obrazy – w swojej sprawie w BGIODO nie złożyłeś nawet odwołania. Ale skoro już udzielasz dobrych rad – który artykuł Europejskiej Konwencji Praw Człowieka jest tu naruszony? Pytam jako eksperta.

 6. Zbigniew
  Odpowiedz

  Powszechna Deklaracja Praw Człowieka art. 4 i 18. Nie jestem zainteresowany GIODO, dla mnie on jest „cienki w uszach”.

  • admin
   Odpowiedz

   Sam jesteś cienki, nie tylko w uszach. Daj se siana Zbigniew, robisz więcej złego niż dobrego. Nie widzisz, że sam sobie zaprzeczasz i mieszasz Powszechną Deklarację Praw Człowieka z Europejską Konwencją Praw Człowieka?
   I używaj przycisku „reply” żeby zachować wątek!

Post a comment