Dzisiaj Wystap.pl uczestniczyło w Dniach Świeckości organizowanych w Krakowie przez Koalicję Postęp i Świeckość. Członkowie zespołu i sympatycy wcześniej uczestniczyli w kontrdemonstracji pod łódzką katedrą przeciwko ingerowaniu Ruchu Palikota w wewnątrzkościelną dyskusję na temat pewnego dokumentu roboczego Episkopatu Polski oraz w rozprawach przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Warszawie. Zaproszenie organizatorów jest dla nas swoistym wyrazem uznania – dziękujemy.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy prezentację „Co to jest Wystap.pl i dlaczego mnie to dotyczy?„. W Krakowie odbyła się jej światowa premiera. 🙂 Zgodnie z zapowiedzią od teraz jest dostępna dla wszystkich – księży, kurialistów, biskupów, pracowników Biura GIODO, sędziów, adwokatów, dziennikarzy, zawodowych apostatów, formalnych apostatów, kandydatów na apostatów i reszty PT Czytelników. W tym oczywiście Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i Zespołu Prawa Konstytucyjnego i Międzynarodowego Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, którzy niestety nie doczekali się aż problem zniknie gdy wrócimy do swych nor, mówiąc językiem biskupa Pieronka.

Do prawidłowego wyświetlenia potrzebny jest program PowerPoint Viewer 2007, do ściągnięcia tutaj.

–> KIM JESTEŚMY I O CO WALCZYMY <–

ściągnij, obejrzyj, wyślij znajomym

Facebook Comments

Website Comments

 1. timmon
  Odpowiedz

  Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i wywiązała się bardzo ciekawa dyskusja.
  Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Póki co wszystko jest na dobrej drodze. 🙂

 2. aznowak
  Odpowiedz

  Spoko. Kiedyś pisaliście, że wysłaliście wszelkie dokumenty o przekręcie „i 3” do Marszałka Sejmu. Może warto go też wspomnieć w prezentacji?

  • admin
   Odpowiedz

   O tym, że GIODO sam siebie uznaje za malowanego ministra na podstawie wrzutki „i 3” o której doskonale wie, krzyczymy na samej górze strony głównej. Dowody na to ma on, Marszałek Sejmu i jeszcze kilka instytucji. Temat jeszcze wypłynie, prawdopodobnie za rok, bo to, że kościoły wyłączono spod ustawy na podstawie „i 3” dopisanego przez kilka osób do sprawozdania komisji sejmowych oczywiście nikogo w Polsce nie zainteresowało. Przegraliśmy z Madzią z Sosnowca.
   Tytułem teasera proponuję wpisać w wyszukiwarkę hasło „wrzutka Rockiego„.

Post a comment