Udało się! Po niezwykle ciężkiej pracy, której efekt był co najmniej niepewny, portal www.wystap.pl otwiera swe podwoje. Jest to jedyne miejsce w polskim Internecie z informacjami jak skutecznie – choć przypuszczalnie nie bezboleśnie – wystąpić z Kościoła Katolickiego (i każdego innego) na podstawie Ustawy o ochronie danych osobowych. Właśnie doprowadzenie do rzeczywistego – a nie tylko „na papierze”, jak obecnie – podlegania przez kościoły tej ustawie jest celem tego portalu. Siłą rzeczy jest on krytyczny wobec tego, kogo musi wyręczać – Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Każdy, kto zdecyduje się wystąpić z Kościoła w omówiony tu sposób może liczyć na moje pełne wsparcie od początku do końca. Nawet jeśli będzie to oznaczało konieczność walki w sądzie, z czym należy się liczyć.

Wszystkie artykuły i działy są otwarte do komentowania, ale wpisy wulgarne lub nie na temat będą kasowane.

Pliki do ściągania są tylko w trzech formatach – doc, pdf (dokumenty) i jpg (zdjęcia). Jeśli ktoś ma materiały do wysłania proszę o wysłanie  jednym z tych formatów. W jaki sposób można pomóc omówione jest tutaj.

W przypadku pytań proszę o kontakt.

Maciej Psyk

Facebook Comments

Website Comments

  1. admin
    Odpowiedz

    To było w czerwcu, 7 miesięcy temu. Od tego czasu minęła już epoka – ok. 250 wpisów z dziesiątkami dokumentów. Wystap.pl jest bliżej „widma świeckości” niż ktokolwiek wcześniej był w całej III RP.

Post a comment