Sokole oko członka naszego zespołu dostrzegło coś o czym nie należy i nie można milczeć – bezpośredni dowód na to, że wielokrotny bohater Wystap.pl i jeden z trzech twórców „sakramentu apostazji KEP-owskiej” Mariusz „Agnosiewicz” Gawlik został wyedukowany przez rzecznika prasowego KEP ks. dr Józefa Klocha. I to tak dobrze, że po 3,5 roku powtarzał prawie dosłownie jego słowa do siebie jako swoje własne. Czyż może być lepszy dowód na to co mówimy od dwóch lat, że apostaci to tajna broń KEPu? Ksiądz w pewnym momencie powiedział znamienne słowa: „proszę mi wierzyć„. Jak widać, niektórzy się zgodzili… Na forum racjonalista.pl o tym nie porozmawiacie ;-), ale przynajmniej można ściągnąć poniższy film i wysłać znajomym.

PS: Arcydzieło, Księże Doktorze – uczeń przerósł mistrza!

[download id=”213″]

Facebook Comments

Website Comments

  1. Mira
    Odpowiedz

    Napisałam oświadczenie, że nie chce być dłużej członkiem organizacji Krk. Proboszcz podpisał (chociaż bez pieczątki) i uważam, że to powinno wystarczyć!!! NIEWOLNICTWO wbrew MOJEJ WOLI?!

  2. Paweł
    Odpowiedz

    Ale ten Kloch to demagog! Jakbym słyszał działacza PZPR zamykającego gębę komuś kto zauważył jakieś braki realnego socjalizmu. I jak widać zamknął tę konkretną gębę skutecznie.

Post a comment